Akcesoria niezbędne do wykonywania paznokci hybrydowych

Zapewne jak tysiące kobiet na świecie zdążyłaś już zakochać się w hybrydach. Ta metoda stylizacji paznokci jest jedną z lepszych, gdyż jako jedyna oferuje trwałe i piękne rezultaty, zarazem nie szkodząc samej płytce paznokciowej. Manicure hybrydowy możesz wykonywać sobie sama. Nie musisz płacić za niego w salonach urody, jeśli tylko nie masz na to ochoty. Zainteresuj się nieco bardziej tą metodą stylizacji paznokci i stwórz swój własny zestaw niezbędnych akcesoriów, dzięki którym sama zaczniesz dbać o swoje dłonie.

Zestaw do paznokci

Kompletowanie zestawu rozpocznij od zakupu lampy. Służy ona do utwardzania nanoszonych na płytkę lakierów. Lampy mają różną moc i odmienną wielkość. Najtańsze są te najmniejsze i najsłabsze, ale one są zarazem najmniej praktyczne. Zmieścisz w nich maksymalnie dwa palce. Będziesz musiała poświęcić więc znacznie więcej czasu na utwardzenie wszystkich paznokci, a – jak wiadomo – czas to pieniądz. Poszukaj więc jakiejś lampy ze średniej półki cenowej. Zwróć też uwagę na jej moc. Powinna być ona dość wysoka, gdyż tylko wtedy zyskasz pewność, że manicure hybrydowy został w pełni utwardzony.

Szukając takiej lampy w sklepach, od razu też powinnaś zwrócić uwagę na żelowe lakiery. Potrzebujesz bazy i lakieru wykańczającego oraz kilku produktów w kolorach. Zdecyduj się na produkty znanych marek. Na portalu znamiona.pl znajdziesz nie tylko porady co do pielęgnacji paznokci, ale również ranking polecanych produktów. Są one droższe, ale zarazem też lepsze jakościowo – z ich pomocą nawet osoba początkująca bez trudu wykona paznokcie hybrydowe. Z czasem sama zaczniesz odkrywać różne marki i koniec końców na pewno natrafisz na taką, która przypadnie ci do gustu. Musisz po prostu testować różne opcje. Nie ograniczaj się wyłącznie do jednej marki.

O czym jeszcze pamiętać?

Oczywiście zanim jeszcze nałożysz na paznokcie konkretny lakier w kolorze, będziesz je musiała do tego przygotować, a w tym również pomogą ci różnorodne akcesoria. Koniecznie zaopatrz się zatem w kilka bloczków polerskich, dobry papierowy lub szklany pilnik, cążki i np. płyn przeznaczony do zmiękczania skórek. Dobre przygotowanie jest bardzo ważne. To dzięki niemu każdy twój manicure hybrydowy będzie schludny.